ondra07

Lze předčasně splatit úvěr? U koho a jaký je poplatek?

Uvažuju nad úvěrem 20 000 Kč/ 2–3 roky..
Jediná překážka pro me je ta, že bych to musel platit 2 roky a to se mi fakt nechce..
Peníze bych měl do půl roku, ale splátku nechci dávat tak vysoko na půl roku..
Takže bych to dal na 2 roky a poté to zaplatil celé.. Jde to?
Jaké banky to umožňují?
Air Bank či Equa? Jinou moc nechci.
Díky za rady..

Jinou banku nechci, protože mají nejlepší RPSN.. GEMoney ma i 30%.. tak to je mooc..
Ty dvě zmíněné mají do 17% RPSN.. a např ČS má taky dost vysoké RPSN.. je hodně předražená.

Nejlepší odpověď
Alesh

A co jít cestou kontokorentu? Jako student jsem měl u ČS možnost jít až 20 tis. do mínusu, přitom ten úrok nebyl nijak závratný… byl jsem permanentně v mínusu. 🙂

Další odpovědi
quentos

U KB mě předčasné splacení nestálo ani korunu. RPSN mi vyšlo kolem 18, jestli jsem dobře počítal.

gecco

Záleží na tom, jaký úvěr…
😉
Ale pravděpodobně máš na mysli ´klasický´ úvěr spotřební – a ten můžeš (ze zákona! – tedy to platí pro všechny bankovní subjekty v ČR) splatit bez sankcí kdykoli.
😉

anonym

Ty jinou banku než Air Bank či Equa nechceš, tak ti nemůžu poradit, protože já jsem u GE Money.

Magdara

Spolubydlici mi Equ a chvalil si to. Podrobnosti si nepamatujju …

Fojtekk

Jak jsem psal u diskuze založené vámi vyše, je možné pořídit i podnikatelskou půjčku např. u zmíněné Pujckypodnikatelum mimo banku, kde máte větší šanci, že ji dostanete. Možnost předčasného splacení bez úroku je tu taky.

BlacksmithM

Měl jsem půjčku u této společnosti. Všechno proběhlo v pohodě