paja.paja

Lze považovat odkapávající vodu z přenosné klimatizace za destilovanou vodu a tím ji použít do parní žehličky?

Doplňuji:
Lze považovat odkapávající vodu z přenosné klimatizace za destilovanou vodu a tím ji použít do parní žehličky?

Nejlepší odpověď
www

No, raději ne, sice tam není vše, ale může mít různé pachy, které nejsou při čištění odstraněny.
Názor

Další odpovědi
mosoj

Voda z klimatizace je na úrovni dešťové vody ! Může být znečištěná ale do žehličky bez problémů.
Doplňuji:
Jistota.

ponovotny

vodní kámen se ti z ní v žehličce neudělá, ale je plná prachu a jiného mrmle, takže po zahřátí v žehličce může nahlas zasmrdět ;)