Bednaricek

Lze použít oznámení o zvýšení důchodu jako potvrzení o výši příjmu pro poskytnutí úvěru?

Dobrý den přátelé, tento měsíc rodičům přišlo oznámení o navýšení důchodu a autosalon požaduje potvrzení o výši jejich důchodu pro schválení leasingu. Stačí kopie tohoto oznámení, nebo musí mít konkétní dokument od OSSZ? Děkuji a přeji hezký den.

Odpovědi
Drap

Myslím že oznámení by mohlo stačit. Je to úřední doklad.

nyjono

Úplně přesně ti to řekne ten autosalon, který to potvrzení vyžaduje.

ivzez

Kopie podle mne stačit nebude.