Limbo

Lze postihnout překročení rychlosti na základě videa z GoPro kamery?

Pokud bych si na motocyklu (nebo v autě) natáčel svojí jízdu GoPro kamerou a na záznamu by bylo vidět překročení rychlosti (např. na dálnici bych jel 160km/h místo 130km/h), můžu z toho mít pak nějaké potíže pokud bych video umístil např. na YouTube?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Samozřejmě. Nic lepšího než přiznání přímo pachatelem spolu s jednoznačným důkazem přímo jím pořízeným a šířeným policie nemůže mít 😉

Další odpovědi
elkon

Je jedno čím to natočíš, je-li to průkazné. A koho to zajímá, že nějaký magor se předvádí ve veřejném prostoru? Možná jen ty policajty.

Emefej

Pokud máš rychloměr úředně kalibrovaný, pak ano.

Rokio

Ano, ale bude se jednat o polehčující okolnost v podobě přiznání.

Přiznání je vždy polehčující okolností.