eendy

Lze postavit malou chatku na vlastním pozemku u řeky?

Odpovědi
zbyndo

Myslím že áno,ale nesmie to mať klasické základy,s tým by bol problém so získaním stavebného povolenia.Jeden môj priateľ si po dobrej rade chatku postavil na záhradke, položil ju na 4 pilieriky,tak,ako sa to robí pri altánku,a nebol s tým nijaký problem

Drap

Samozřejmě, pokud to nebude bránit nějakým dalším nařízením, tak v tom nevidím problém.

cukrar

Pokud dostanete povolení, tak ano.