ewickMal

Lze platit někde na čínských eshopech nebo obecně onlineshopech s paysafecard

Mám 1000Kc na paysafecard a nevím kde je utratit našla jsem samé sazkovky a casina

Odpovědi
anonym

můžeš nakupovat hry na playStation 4, na Steamu, můžeš platit za kredit na Skype, za reklamu na Facebooku, …moc toho asi nebude, holt je to velmi omezená platební metoda výhradně jen na ty subjekty se kterými je uzavřena nějaká forma spolupráce. Nikdy to neubde tak univerzální jako obyčejná kreditka 🙂