Nikuuš

Lze nějak zmírnit menstruaci? Mm ji moc silnou …

Nejlepší odpověď
Terryle

Ascorutin – zmírňuje krvácení obecně.
Slyšela jsem,že mens zmírňuje i kyselé /citronová šťáva, rakytník nebo jiná lahůdka/, ale to nemám ověřeno.

Další odpovědi
hanulka11

podle čeho jsi usoudila, že ji máš moc silnou …jen tak sama od sebe /radila ses s lékařem????- tělo se prostě čistí a nemůžeš srovnávat třeba s kamarádkou jak to má ona …třeba ti pomůže si zde přečíst a pak posoudíš zda tomu je tak opravdu je jak sis myslela

http://slecna­.info/tvuj-svet/silna-menstruace-trapeni-ktere-lze-resit/

Sea

po poradě s gynekologem by ti měl předepsat třeba nějaké vhodné antikoncepční prášky, které mohou upravit průběh krvácení a zmírnit ho, je třeba se zeptat na gynekologii

briketka10

neodkládej návštěvu lékaře,nemusí to být nic vážného,mám též takový problém,operovali mi vaječníky a je to stejné..