Lze nějak změnit koncovku písničky cda? Když ji zkpírujeme z CD tak tam je,jde to nějak změnit? Děkuji mnohokrát :)

Nejlepší odpověď
anonym

Hudební soubor s koncovkou cda bude hrát pouze na CD. Pokud bys jej normálně překopíroval na HDD, hrát nebude.
Z CD můžeš audio stopy překopírovat do PC pomocí různých prográmků do různých formátů – s koncovkou wav je bez komprese, s koncovkou MP3 je zkomprimovaný asi na desetinu atd.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/au­dio-mp3/konvertory-zvukovych-formatu/

Další odpovědi
tuCZek

koncovka se změní když hudbu konvertujete do jiného formátu