DusanOrlik

Lze nějak předejít formátování USB flash disku?

Zdravím,mám jeden velký problém.Nahrávám si z Tv obsah na usb jenže když to z ty televize vyndam a dam do počítače chce to pokaždý formátovat a ja tak přijdu o vše nahrané co tam mám.Je nějaký program do počítače který by omezil či „blokoval“ toto formátování?Tak abych si obsah nahrany z tv mohl přesunout do PC? Díky za opdpověd.

Odpovědi
Dochy

Zkus si zjistit jaké souborové systémy podporuje TV a pak flash na počítači naformátuj podle toho. Pak ji teprve strč do TV. Doufám, že to pomůže, dej vědět výsledek.