dust8

Lze nastavit i více jak 150% u usnadnění čtení textu na obrazovce ve Windows 7? Šlo by i 200%?

Jde o to, že i na max 150% co tam jde dát to je celkem malé na novém 2K LCD. (2560×1440 rozlišení)

Odpovědi
Kepler

Nevím, co máš za prohlížeč, ale na Google Chrome je zcela vpravo na liště možnost zvětšení třeba i na 400%. Nebo použij nástroj LUPA.