Normi

Lze na FB nastavit, že nechci dostávat zprávy od cizích lidí, ale jen třeba od přátel?

Zdravím,
tahle otázka už tu jednou padla, ale bohužel odpověď mi vůbec nepomohla. Pokud by někdo věděl, byla bych opravdu moc vděčná. Mám soukromý Facebook pouze pro přátele, ovšem od těch si mne vyhledají cizí lidé a pořád mi píšou zprávy přes messenger. Už mě nebaví je ignorovat, mám potom nepřehledné zprávy ale absolutně nemůžu v nastavení najít, kde to filtrovat. Pokud někdo ví, dejte prosím vědět.

Odpovědi
Kryšpín

Má to zařízený ruský derivát Facebooku anebo pomůže GRU

Ametyst

Měla jsem nastaveno, že mi FB zprávy chodily i na email. Tam hned šly do spamu, a po čase už žádné takové zprávy nechodily.

ivzez

Dřív bylo možné na FB nastavit, kdo Vám může napsat,
ale před nějakou dobou FB zavedl, že každý může napsat komukoliv.