elinkabublinka

Lze koupit program WinZIP v obchodě?

Stahla jsem si WinZIP a mám problém s registrací,také nechci platit kartou a neovládám angličtinu.

Nejlepší odpověď
Draffix

Dobrý večer,
platit za WinZIP se neoplatí, je to pouze reklamní tahák jak z člověka, laika, vymámit peníze. Pokud chcete používat WinZIP jako pomůcka k rozbalování zazipovaných souboru (*.zip, *.rar, *.7zp apod.) tak si raději stáhněte tento program z této stránky: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/komprese/7zip/?g[hledano]=7zip&g[o­z]=4.65 Program je kopletně v češtině a zadarmo. Proč platit za věci které se dají legálně stáhnout i zadarmo?

Další odpovědi
jelineko

WinZip nekupuj. Pokud pouzivas PC pro soukrome ucely, nainstaluj si treba Totalcommander, ktery ma zip jiz integrovan. Taky neni zdarma, ale pouzivat ho muzes i bez registrace.

LuciJe

Ano, zkuste třeba e-shop v odkazu. Zaplatit můžete dobírkou.

Zdroj: http://www.sw­.cz/utility-a-ostatni/kompre­se/?showgroup=win­zip

Ala81

Zip je integrovan primo i ve Windows XP, jestlize nepotrebujete pouzivat pokrocile nove archivy 7z a podobne, pro beznou praci Windowsovsky zip postaci. Cokoliv chcete spakovat (soubor, slozka souboru) … klik pravym mysitkem > odeslat > komprimovana slozka (metoad zip) a je to, rozpakovani je jeste jednodussi, proste do komprimovane slozky vstoupite poklikanim jako do obycejne slozky a jeji obsah vytahnete mysli kamkliv je libo