Frostties

Lze koupit andulku v Super Zoo bez limitu 15ti let?

Dobrý den, chci mamce k narozeninám koupit již zmíněnou andulku. Platí v Super zoo, že pokud mi nebylo ještě 15 let, tak mi andulku neprodají?
Děkuji

Nejlepší odpověď
Mravenec

Zákon nijak neupravuje věk potřebný k nákupu mazlíčka. Záleží tedy na konkrétních obchodních podmínkách prodejce, zda má toto uvedeno. Pokud ne, nelze požadovat dovršení tohoto věku k nákupu.

Tento dotaz zašli na jejich e-mail, kde ti jistě odpoví: info@superzoo.cz

Další odpovědi
Malvína

Byla jsem nedávno na prodejně a vím, že po holce přede mnou, která kupovala zvíře, chtěla prodavačka doklad pro ověření, že jí už patnáct bylo. Byla to přímo Super ZOO.

Drap

Zeptej se přímo tam a víš to hned