Kajoch

Lze dokázat věrnost ve vztahu?

Nejlepší odpověď
ivzez

Ne.

dubraro

Z principu nelze dokazovat, že se něco nestalo, v tomto případě nevěra.
Že některé zákony tento princip nedodržují, to je jiná kapitola.

Kajoch

Jediná a správná odpověď.Podle mne.Moc bych se divil,kdyby někdo na něco jiného přišel:)

zjentek

Jde to pohledem- poznáš to z očí. Ale k tomu je potřeba být nadaný určitými ojedinělými smysly, to není pro každýho, spíše jen pro vyvolené. Nebál bych se to nazvat božskými smysly a dotyčnou to stejně rozčílí, pokud náhodou „zanáší“, takže možná ani nemá cenu svými smysly plýtvat. A že by se potkali dva „božští“? Pak tvá otázka ztrácí předmět ;)