hapiky

Lze bezpečně nebo přibližně poznat podle hlasu, kolik má dotyčný roků?

Odpovědi
elkon

Ne.

zjentek

Já tohle testuji vždy u operátorek tak, že hádám a nakonec se zeptám a můžu potvrdit, že poznat tohle u ženských je prakticky nemožný. (;

Kelt

Zkušený dabér mluví komiksové postavičky a kdo to neví, tak si myslí, že to mluví děcko. Třeba Atka Janoušková mluvila Včelku Máju a kolik měla roků. Spíš mne ale udiví, že někdo má na svůj věk nádherně modulovaný hlas.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

XaNN X

U mužů to poznáš líp ale u žen je to těžší.