Kepler

Lucie Borhyová: věřili jste, že této krásné a sympatické ženě je 50 let?

Aleshi, správně, akorát před chvílí byla řečena v TV právě ta padesátka! 🙂

Nejlepší odpověď
Alesh

nevěřil 😉

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Lucie_Borhy­ov%C3%A1

Další odpovědi
quentos

… ale klidně, dneska makeup a plastika dokážou zázraky. Já teda tuhle barbínu nikdy nemusel.

marci1

Věřila jsem, že dnes oslavuje své 40. narozeniny. 🙂

Drap

Zase tak schátralá neni, abys ji dělal o 10 let starší,
Původní otázka byla bez dodatku

yuko

„Bohoušku, nesmíš věřit všemu, co se říká v televizi.“
Ale budte bez obav, Lucie Borhyova bude i za 10 let stejne krasna a sympaticka 🙂

Zdroj: http://www.me­teleskublesku­.cz/?movie=15

led

Či veríte, alebo neveríte,
život a vek neoklamete.

mosoj

Tak já vím , že v roce 1998 kdy začala moderovat ji bylo 20 let. bylo by dobré si zopáknout počty.

Kryšpín

S ohledem na to, že má poměrně solidní plat asi jako ministr, tak si může dovolit nějakou malou úpravu, příp. masáže

tony2412

No překvapilo mě to, protože jsem myslel že je jí už 60 let, prosím neberte mě vážně! 🙂 Narodila se 16.4.1978 39 let

Kepler

Drap: nebyl jsem to já, kdo jí přidal 10 let. Čteš ozázky?

mosoj

Tak psal jsi otázku ty nebo někdo jiný? Nevymlouvej se na ostatní.

Kepler

yuko: kdo je Bohoušek?

yuko

Václav – Bolek Polívka říká bráchovi Bohoušku.....
Miroslav Donutil jako Bohoušek Šebek.

RyuzakiKate

To bylo podle mě v Pelíškách, kde to říkal Polívka Donutilovi, když mluvil o grizzlym :)

Kepler

Aha! 🙂