Berušinka

Loučím se … + anketa

Není to jen o té smazané upřímné soustrasti, je to i z nedostatku času a z toho, že to tady je takové „jiné“ – nevím, je to můj pocit. Každopádně mi tu s Vámi bylo krásně. Určitě se někdy vrátím, ale nebude to v řádu týdnů.
Mějte se tu fajn a dodržujte kodex =P – a k nováčkům? (Ohýbejte, dokud to jde … – víte, jak to myslím).

Poslední moje anketka před odmlkou (něco sem musím hodit, aby mi to náhodou někdo nesmazal, i když je možné, že to někdo smázne i tak).

Zapisujete si své denní záležitosti do nějakých kalendáříků, diářů? Myslím tím, že v pondělí třeba jdete na úřad, a pak si zapíšete např. toto: Byl/a jsem na úřádě vyřídit to a to, paní za přepážkou byla nepříjemná nebo naopak příjemná. Nebo: Dneska jsem byla u své kamarádky ze ZŠ a udělaly jsme si super dámskou jízdu.
Doufám, že rozumíte – možná je to dotaz spíš na dámy, protože jsem ještě žádného pána neviděla si toto psát – nebo jsme to neslyšela.
Doplňuji:
Určitě zase „přiletím“ – to se nebojte, miláčkové =)
Jen prostě není čas ani chuť (tím nechci říct,že by se mi mezi Vámi nelíbilo, právě naopak).
Mám teď i jiné aktivity, takže opravdu nestíhám.

Moc mě potěšila slova Vás všech – Dr.Axl mě úplně „odzbrojil“ =)
Jinak můj „Ferda mravenec“ taky existuje, takže čas musím rozdělit hlavně mezi něj =)

P.S. Pro všechny – nestuduji 4. (poslední) ročník SŠ – je to trochu jinak.

Každopádně všem moc děkuji za krásná slova na rozloučenou – moc si toho vážím. Vážím si toho, že jsem byla mezi prima partou lidí, kteří mě obohacují a určitě v budoucnu obohacovat budou.
Dopředu Vám nemůžu říct, kdy se vrátím, ale určitě to postřehnete =)

Kdyžtak budu ještě teď o víkendu koukat do diskuze – kdyby mi tam náhodou někdo něco napsal =P

zdeny: K tobě se raději vyjadřovat nebudu.

No nic … tak všem hodně štěstí nejen tady na odpovědích a někdy příště AHOOOOOJ!!! =)

Nejlepší odpověď
anonym

Berusinka nam chce odletnout. ? ;-(
No , doufam , ze zase prileti.
Mila Berusinko , dostudujte v klidu , nezapomente na nas , kteri vas zde maji radi … . at se vam moc dari a k vasi ankete : Pisi si vse , co mam udelat , ale pak , kdyz " splnim " uz si dale nepisi.
Mam ale takovou " zvlastnost ". Kazdy den si vecer odfajfkuji. Pro me je to ritual , ze za ten den dekuji.
A dekuji i vam. Vubec za to .. , ze jste.

  • iv-

P.S. Berusinko , vy – , ktera jste se obcas " pripocuravala " pri mych odpovedich a otazkach si nechate ujit zlato meho skoromanzela a naseho ( uz nyni ) zlateho Chudsta. ? To bude teprve " narez ". 🙂

  • iv-

Další odpovědi
Deli

Berušinko, bude se mi stýskat…! Díky, žes tu byla!

Jinak mám doma stolní kalendář, kam se píší plánované aktivity všech členů rodiny. A sem tam do něj zapíšu něco jako: „Gita udělala první krůček!“ Po roce to zapisuju do jejího deníčku. Jinak si ale deníčky nepíšu 🙂
Vedu „Komickou rodinnou kroniku“, kam zapisuji důležité rodinné události a prokládám to vtipnými scénkami. Poslední rok jsem ale nějak nestíhala 🙂
Doplňuji:
No, -iv-, a máme po Dr. Axlovi, neboť jeho srdce uchvátila Berušinka! 🙂

www

Pořád někdo zbytečně odchází, taky o tom, zatím jen přemýšlím. ☹ „cosi“ mně tu vadí..
Tak se měj hezky kočko sympatická !

dědapetr

Hodně štěstí a úspěchů v skutečném životě a po čase snad návrat do imaginárního života,kde budou čekat příznivci Berušinky.
Doplňuji:
K anketě nic si nepíši,zatím si vše pamatuji,to podstatné.

Děda Louda

Deníček si nevedu. Je ale pravda, že zpětné listování třeba náhodně objevenými záhadně zachovanými zápisky se dají vyvolat a asociovat další souvislosti v kontinuitě událostí a zážitků.

Berušinko, měj se krásně a občas si na nás vzpomeň, nebo se ozvi.
Doufám, že se těšíš na opětovné shledání někdy příště stejně, jako se těšíme my na Tebe.
Děkujeme.

tom004

Měj se hezky.Tvé otázky i odpovědi budou chybět.Pokus se,tu „řádovou dobu“,co nejvíc zkrátit.Přeji mnoho úspěchů v tom,čemu se budeš věnovat,a ahoj.Jo,žádné „úřednické“,ani jiné postřehy nezaznamenávám. 🙂

anonym

Berušinko, nezlob a zanech planých gest!
Kdybys věděla kolikrát nám ostatním smázli otázku, tak by sis řekla, to jsem na tom ještě docela dobře. Kam bychom přišli, kdybychom se pokaždé měli urážet po srážce s blbcem. Jsi ozdoba Odpovědí a my tě prostě nepustíme. Hned zítra za tebou vyrážím, vím, že jsi na Praze 9
i jaké kytky máš ráda.
Takže mne čekej lehce po poledni s kyticí a seznamem 27 argumentů, proč máš zůstat proti tvému jedinému, ke všemu zavánějícímu tebe nedůstojnou uraženou ješitností.
Jednou jsi napsala, že dítě plánuješ do 5 let, chceš-li být jednou statečná matka, pak neustupuj zlobě a násilí. Pevně věřím, že v mé laskavé péči pookřeješ a přehodnotíš svůj holčičí zbrklý afekt. Máš se na co těšit a tentokrát zapojím své charizma na plné pecky.
P.S. Diář si vedu pracovní denní A5 s podstatnými poznámkami, pak privátní záznamník do kapsy a jinak plánovací kalendář na Outlooku a v dalších moderních nástrojích včetně Úkolů na mobilu s akustickou indikací. (To, že nám chlapům nevidíš do ledví, ještě neznamená, že bychom nevyužívali četné nástroje, jen o tom furt neplkáme jako vy ženské.)
Doplňuji:
Ad Deli, špatně jsi četla. Uvedl jsem „My tě nepustíme“, takže se jen obětuji za vás bázlivé a nepodnikavé, odvážně ponesu svou kůži na trh a vzhledem ke generačnímu rozdílu, hodlám investovat toliko otcovskou shovívavost a moudrost staršího.
Nemusíš žárlit, nevěstě i nadále patří závazek mého zásnubního prstenu a tobě zase erotické polemiky na dálku. Ničemu se nezpronevěřuji a mám čisté svědomí.
Kdyby se náhodou berušinka chtěla zaláskovat, tak jí to rozmluvím a ty s iv byste byly první, kdo by o tom věděly. Případně bych vám přenechal, abyste jí, chudáku holce, promluvily do duše.

Drap

Zapisuji si věci, schůzky úkoly do diáře. Co jsem ale dělal jen vyjímečně pokud to má vazbu na něco pozdějšího.
Přeji hodně štěstí, pohody a klidu

Andělé

Milá Berušinko 🙂,
přeju Vám plno úspěchů ve škole a zdárně dokončený poslední ročník. Patříte do naší virtuální rodinky,máme Vás rádi,tak na nás nezapomente,občas dejte o sobě vědět,jak se Vám daří a po škole se opět vratte 🙂
Bylo mi s Vámi fajn,děkuju za odpovědi,názo­ry,poučení i legraci…:-)

Diář je moje druhé já,píšu si do něj kam všude mám jít,co zařídit a významné události.Bez něj bych byla ztracená.Ale to jsem i tak někdy,protože se mi občas stává,že v momentě,kdy si do něj píšu,kdy a kam mám jít,tak jsem schopná to napsat o stránku dále…
Kamarádka mi řekla,že jsem si měla psát deníček a vydat knihu o svém životě. Měla a stále ho mám tak pestrý,že by se mi to do deníčku nevešlo.Před pár dny se mi v rodině stala ošklivá věc a není mi z toho dobře.Docela dost to bolí a psát bych o tom nemohla,bylo by mi ještě hůř.Hledám radost,ta moc léčí…
Přeju i Vám,at Vám je radost stále po boku,i v těžkých chvílích…a nezapomente-jste tu stále vítaná…

HODNĚ ŠTĚSTÍ!!! 🙂:-)

eLx

Tak čus no…

Jinak píšu si co musim udělat, abych na to nemusel myslet. Deníček si fakt nepíšu. :)

led

Ano, teplo končí, Berušinky nám odlietajú do teplých krajín, ale veď teplo a s ním aj Beruška sa vráti. Verím a čakám.
Externú pamäť prirodzene používam. Čo nie je napísané, akoby ani nebolo.

ten který je

Berušinko,Beru­šinko…že ty máš ted nějakého Ferdu mravence a na nás nemáš čas vid? 😉
Měj se fajn a dej zas vědět.:-)

zdeny

fakt to tady zavání tím ,,jiné"

anonym

Berušinko,diář vlastním.Mám v něm napsané směny.Když se objednávám např.ke kadeřnici,léka­ři,plánujeme návštěvu příbuzných apod.,je to nutnost.Nejsem schopna hned v hlavě zjistit,jakou směnu právě ten den budu mít.Doufám,že se vrátíš brzo,je mi líto,když odchází člověk,kterého jsem si oblíbila,něco se od něj mohu naučit.Ty taková jsi.Tak prosím,vrať se,co nejdříve to půjde.Ahoj

pokazdejinak

jo čas je prevít :) pořád ho není dost ;) i tak doufám, že sem občas nakoukneš… budu se těšit

a k tvé otázce – s časem úzce souvisí – mám diář na plánování schůzek a pochůzek, ale zpětně si do něj nic dalšího nezaznamenávám… možná je to škoda, ale nikdy jsem si nevedla deník, bylo pro mě utrpení i něco sesmolit třeba jen na táboře, kde jsme to měli povinné

kapka

Možná se Vám bude za chvíli stýskat a zase tu budete zpátky… Uvidíme. 🙂 Ať se daří.

anonym

to je škoda, že odcházíte :( tak si teda odpočiňte a co nejdříve se vraťte a nezapomeňte hlavně :)

arygnoc

počkáme.
zatím šťastný let.
tam i zpátky.
😉