sesednizkola

Kde najdu nejvíc takovýchto lidí, jako jsou loseři, asociálové, panicové atd.?

Kde najdu nejvíc takovýchto lidi?

Loseři, asocialove, panicové atd. kde nejvíc najdu takovýchto lidi?

Nejlepší odpověď
Palpatine

V knihovně (převážně asociálové) , v obchodech s komiksy (asociálové a panicové), na seznamkách – převážně erotických (asociálové, panicové, loseři i různí úchylové). Nic jiného mne nenapadá. Samozřejmě berte mou odpověd s nadhledem a humorem.

Další odpovědi
annas

Pokud vám jde o ČR, nic bližšího jste totiž neuvedl, nejjednodušší pro vás, když budete pátrat přímo v Praze, kde bydlite. tam je víc možností než v menších městech.

Nikdy jsem se nesetkala se společenskou skupinou můžů paniců. Zřejmě nějaké nové třídění.

Jinak na netu v odkazu, nebo na sociálních sítích.
 https://www.zpo­vednice.cz/de­tail.php?statu­sik=697048

Pročtěte si diskuzi v článku " Pro losery, panice po 30, asociály atd."

RyuzakiKate

Matfyz a okolí hlavního nádraží v Praze. Hledáš kámoše?

zjentek

Na fórech?

https://www.fa­cebook.com/grou­ps/hlucinskefo­rumproobcany/

…například.

ivzez

V internetu.