pat a mat

Lokalizace

Je vůle policie a operátorů lokalizovat kradené auto podle zapomenutého či schovaného mobilu ? Myslim že i méně přesné určení místa by bylo užitečné a v pátrání by byl více nápomocný i majitel. Taky myslim že to možné je i když mobil je vypnutý.

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

Když je telefon vypnutý, tak to možné určitě není. A co se týče sdělování polohy telefonu od operátorů, tak tuším že letošního května o tuto povinnost operátoři přišli. Co je z medií známo tak striktně dodržují nesdílnost :)

Ještě doplním, že T-mobile má tzv. službu „Kde je…“, která je přístupná z webu, ale je třeba ji aktivovat ještě s telefonem, po krádeži je pozdě.