jjjjj

Logo prohlížeče a PopAds.net, jak to vyřešit?

Dobrý den, dnes jsem si chtěla na jednom ověřeném webu určený ke sledování seriálů pustit video, avšak se mi otevřelo nové okno s adresou Popads.net kterou jsem nestihla zavřít a najednou na mě vyskočila tabulka, abych přidala rozšíření a ženský hlas mi začal říkat: „Click to close this page“ a dokonce se mi ukázala černá šipka směřující k „přidat rozšíření“ na které ani nebylo možné kliknout. Tak jsem tedy restartovala notebook a otevřela si prohlížeč Chrome znovu, ale místo typického Googlu jsem tam měla nápis „Search“ s URL adresou http://yourabun­danceblog.com/se­arch.php
Tak se tedy ptám, jak mám dát zpět mou původní domovskou stránku? Předem děkuji.

Odpovědi
Front

Zadej si do nějakého vyhledávače „popads remove“ (bez uvozovek) a tam ve dá najít jak toto malware odstranit. Já koukal na google a bylo tam toho dost.