Martuse011

lodičky se kloužou

dobrý den,začala jsem chodit do pokračovaček a koupila jsem si levnější boty (od vietnamců), jenže se mi strašně kloužou a tak se chci zeptat jestli existuje neco na podrazku nebo nejaka krida,proste cokoliv,aby mi to neklouzalo..díky za odpověď popř.za odkaz ;]

Nejlepší odpověď
Damiana

Trochu klouzat by měly, ale jestli je to až moc, vezmi si obyčejnou svíčku a podrážky trochu navoskuj. Správná taneční obuv má mít koženou podrážku a ta klouže tak akorát.

Další odpovědi
briketka10

všechny boty co se mi klouzaly jsem si nechávala podrazit v opravně obuvi a dali mi tam ten nejlevněší gumový podpatek, popř. stačilo zdrsnit podrážku a boty se mi neklouzaly..
Doplňuji:
příště bych doporučila koupit dražší botky, ušetříš na opravě :)

venkovan

Řekl bych, že boty na tancování mají klouzat – jinak neuděláš figuru, otočky a další. Takže je otázka zda v nich umíš chodit – i to patří do tanečních – naučit se pohybovat po parketu. Tanečník by tě měl jistit, měl by být tvojí oporou.
Zkusil bych podrážky trochu ošlapat na hrubším povrchu, ale opatrně aby se nepoškodil svršek.
No a taková slečna nožkami nahoře na sále – to není zas tak od věci.
Gumu nedávej – maže parkety, a můžeš si i překroutit kosti, když by na podlaze nepovolila do otočky.

aramah

Ale to je vpořádku že kloužou.
Možná bys potřebovala radši s nízkým podpadkem k udržení kroku :)
Ale jak je zbrzdit nic mi nenapadá..... 🙂