Avatar uživatele
Martuse011

lodičky se kloužou

dobrý den,začala jsem chodit do pokračovaček a koupila jsem si levnější boty (od vietnamců), jenže se mi strašně kloužou a tak se chci zeptat jestli existuje neco na podrazku nebo nejaka krida,proste cokoliv,aby mi to neklouzalo..díky za odpověď popř.za odkaz ;]

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Katusa, briketka10, anonym před 4220 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Trochu klouzat by měly, ale jestli je to až moc, vezmi si obyčejnou svíčku a podrážky trochu navoskuj. Správná taneční obuv má mít koženou podrážku a ta klouže tak akorát.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

všechny boty co se mi klouzaly jsem si nechávala podrazit v opravně obuvi a dali mi tam ten nejlevněší gumový podpatek, popř. stačilo zdrsnit podrážku a boty se mi neklouzaly..
Doplňuji:
příště bych doporučila koupit dražší botky, ušetříš na opravě :)

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Řekl bych, že boty na tancování mají klouzat – jinak neuděláš figuru, otočky a další. Takže je otázka zda v nich umíš chodit – i to patří do tanečních – naučit se pohybovat po parketu. Tanečník by tě měl jistit, měl by být tvojí oporou.
Zkusil bych podrážky trochu ošlapat na hrubším povrchu, ale opatrně aby se nepoškodil svršek.
No a taková slečna nožkami nahoře na sále – to není zas tak od věci.
Gumu nedávej – maže parkety, a můžeš si i překroutit kosti, když by na podlaze nepovolila do otočky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Ale to je vpořádku že kloužou.
Možná bys potřebovala radši s nízkým podpadkem k udržení kroku :)
Ale jak je zbrzdit nic mi nenapadá..... 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek