Avatar uživatele
Pajus89

Líbil se vám seriál Žena za pultem??

Viděl jsem to v době, když jsem ještě pořádně nevěděl, co je komunismus a co se za něj dělo a docela mě to bavilo

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, hanulka11, suaeda před 4631 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Je vidět, že nevíte dodnes co je komunismus.
On totiž nikdy u nás nebyl.
Líbí.
Určitě víc ze života než nějaký přiblý americký kousek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Tenkrát to bylo moc pěkné a všichni to sledovali, byli tam obsazení nejlepší herci

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hornik.

Ve své době to byl skvělý pohodový seriál udělaný jak ze života. Dnes už nesleduji žádné seriály.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Seriál jsem sledoval, když byl poprvé vysílaný v tv. Dnes se někdy podívám na nějaký díl náhodou. Hrají tam dobří herci a navíc scénář napsal dodnes nepřekonaný Dietl. Je škoda, že musel tvořit hodně podobných seriálů v jiné době. Příkladem jeho výborné tvorby je jeho první série Nemocnice na kraji města.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Zenu za pultem jsem si poridil na DVD. Uz jenom kvuli tomu jak ho temer vsichni odsoudili po revoluci -ze je to propagandisticky blabol a ja nevim co jeste. At to vezmu jak to vezmu tak krom par nudnych momentu je to vyborne napsany serial a rozhodne skvele zahrany,včetně J.Švorcové. Holt driv se delaly filmy a serialy –pro lidi–.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano, bol naozaj aj s prvkami zo života. Výborné herecké obsadenie, zaujímavé, dokonca by som povedala napinavé.
Ak chcete robiť správnu propagandu, máte sa čo učiť práve z týchto Dietlových filmov. Dodnes majú čo povedať.
Nie ako tie paškvily z krajin za oceánom (USA, Argentína, Brazília) a teraz najnovšie z Turecka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

V době, kdy jiné seriály než Dietl nebyly, se mi líbil.
Když jsem ho viděl onehdy, připadal mi velmi ubohoučký a primitivní.
Asi se všichni vyvíjíme :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bobrik

Aby ne, to bylo jednou týdně. Vše se plánovalo tak, aby neunikl žádný díl. V té době jsem se měl podstatně lépe. I přesto, že jsem často stával ve frontách. Kdo měl známosti, měl vystaráno.

Zdroj: http://prazsky­.denik.cz/zpra­vy_region/zla­ty-dul-totality-pohostinstvi-20090831.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
soudek

vydržel jsem se vždycky dívat tak 10 minut, pak jsem musel přepnout,jelikož mozek byl úplně vyřízenej

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek