Avatar uživatele
masakrmen

Líbil se vám film Den Trifitů? Co se vám na něm nejvíc líbilo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, suaeda před 4697 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
suaeda

Knihu od Johna Wyndhama „Den Triffidů“ jsem četl a zfilmovaných verzí jsem viděl více. Nejlepší zpracování je podle mě televizní seriál z roku 1981, který je obsahem prakticky totožný s literární předlohou.
http://www.csfd­.cz/film/168643-day-of-the-triffids-the/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Kniha je podstatně lepší. Přečetl jsem ji na jeden zátah někdy před 25 lety.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jendahun

Kniha je lepší.Tady to bylo poněkud upravené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

přiznám se, že se mi to tak nelíbilo, že jsem se ani nedodívala do konce… včera jsem viděla kousek, dneska omylem taky, ale prostě nelíbilo :/
knížka má úžasnou atmosféru, tohle byl jen další deb*lní postapokalyptický béčkový film

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Kdysi dávno jsem tuhle knížku měla vypůjčenou a docela se mi líbila,i když byla zvláštně napsaná(možná to bylo překladem,nevím).Už si ji ani nějak přesně nevybavím,přece jen je to 15 let,co jsem ji četla.
Ten starý film z produkce BBC jsem neviděla,takže nevím,ale ten nový jsem měla možnost vidět asi před dvěma měsíci a byla jsem nadšená.Proč?Mys­lím,že to bylo dobře zpracované,i když filmoví gurmáni by asi řekli něco jiného,ale na můj názor bych moc nedala,nejsem totiž náročný divák.Film se mi tedy celkově líbil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek