dennis15

Líbí se vám více film Avatar nebo Čarodějův učeň?

Já si myslím, že je lepší Čarodějův učeň. Nespal jsem u něj ani minutku :D.

Nejlepší odpověď
monkey

avatar má stejnou dějovou paraelu jako pocahontas,všimli jste si?on je buď z jiné planety nebo kontinentu,ona z místního kmene na jiném kontinentu nebo zemi,zblíží se na vzdory kolonizátorům­.......ten příběch už tu byl:-)akorát teď má načachranou formu a reklamu nic víc nic míň........takže ano čarodějův učeň

Další odpovědi
FilosofovaEm

Čarodějův učeň 🙂 Mít jako povinnou výbavu ulítlý boty je skvělý 🙂

kvikal

samozřejmě že Čarodějův učeň. Už kvůli tomu, že kolem něj nebyl takový humbuk. A narozdíl od Avataru to není tak prokouknutelný příběh.

iceT

carodejuv ucen jednoznacne lepsi,hezci…

verka

Tak to já jsem jiná kategorie. Učeň mne velmi zklamal. Kdyby tam nebyl, ten co to produkoval, tak spím. Hrozně nepříjemný hlasový projev učně.
Avatara si pouštím a nacházím stále nové a nové detaily.

hanjimka

Avatar jsem si zamilovala okamžitě po shlédnutí v kině.Doteď na něj i se synem koukáme občas doma když je v tv houby.Čarodějův učeň mě naopak zklamal.Čekala jsem něco lepšího.

:Deragon:

Čarodějův učeň je mnohem lepší než avatar protože víc mě zaujal