Stepik

Líbí se vám toto video ??

http://www.you­tube.com/watch?v=Bg37jgz­dXjU

Odpovědi
badisko

A co to melo byt? za napad bych dal 2 z 10 bodu …ale ze dokazal presvedcit celou tridu aby ze sebe delala dementy tak ma jasnejch 10…jimak mi teda upne utekla pointa

Rocker

Strašná úchylárna

anonym

Již se mi to zdá jako trapné, když to začínalo bylo to lepší.

antík

Harlem Shake, to zas vymyslel jaký mentál ? :D
Ale jo celkem dobré :D

Miky S

Ale jo, celkem zábavné, hlavně ten týpek pod lavicí :D:D

Zbynas

Harlem shake je dobrej (ne)styl :D I jedno radio ho nedávno natáčelo na jedný větší akci :)

Škoda

První co jsem po spuštění videa udělal, bylo snížení hladiny zvuku. Píseň ze Španělska příšerná. Ve třídě se nic moc nedělo. Viděl jsem video dobré kdy improvizovali s autem kontejnerem a vytvořili spolu s dobrým kameramanem jednoduchý děj, ve kterém zbylo místo na detaily žáků/absolventů a jejich tváře a mafiánský děj byl legrační. Nemohu si vzpomenout na název. Ale zkuste vytvořit víc záběrů, nahraj víc materiálu který pak sestříháš. V tomto videu dominuje víc borec v modré bundě než sdělení.

kemo

Zábavný a vtipný to přijde pouze lidem co natočili a účinkovali v tomto videu.
Pro všechny ostatní přijde toto video naprosto trapné a o ničem.