Lucy13

Líbí se Vám telenovely??

Nejlepší odpověď
quentos

to tedy nelíbí, patří k těm největším vulvovinám, které TV za dobu své existence vyprodukovala. Výstižná je jejich předpona – jsou nejspíš určeny pro telata…

Další odpovědi
Bunnik

Když jsem byla mladší a dávali Esmeraldu, tak jsem na ní koukala, pak taky na Divokého anděla… ale teď už by mě to nebavilo. Moje mladší sestra si to občas pouští a já se nestačím divit, co jsem na tom viděla :))

morče

Ne nemám je ráda radči se kouknu na přírodopisnej film,nebo nákej pěknej českej film.

Miroslavst

Ani náhodou! V prvním díle se seznámí, v druhém to on chce, ona zatím ne a tak to je po několik dílů. V předposledním díle to už vypadá, že mu dá a v posledním díle mu nakonec uteče.
Mezitím se producent rozhodne, že natočí dalších 5632 dílů.
Takže není o co stát.

Marvan

fakt ne 🙂

michalkaf

Vůbec. A bojím se chvíle, kdy je budu z nudy sledovat. Naštěstí mám hodně zájmů, tak snad až v důchodu:)

Vicki

Ne-pro mne je to ztráta času.

pondělí

nejkrásnější jsou jihoamerické
a jestli víte o tom,že tyto telenovely,začla psát před třiceti lety kubánka,která žila víc jak dvacet let s českým manželem

martina1

Jak která,to je jako s českými seriály,všechny nejsou stejné.A mají výhodu,když třeba nemáte čas týden sledovat,tak vám moc děje neuteče

iwetax

Mám je moc ráda, hlavně teď co dávají na Barrandově Sanja a Gregor.

Sama jsem podobnou otázku dala : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/telenovely