cappuccino

Libi se vam reklama s J. Bartoskou, kde je knezem ve zpovednici?

Reklamy asi nikdo z nas nema rad, ale kdyz je reklama dobre udelana, tak stoji zato, se na ni podivat. A tahle je dobre udelana!
Zacina bojem o maslo… takova typicky ceska situace v poslednich dnech.

Odpovědi
Rocker

Po dlouhé době reklama,která se mi líbí.Kdyz jsem ji viděl poprvé,myslel jsem že je to upoutávka na film 😀

elkon

Nemám rád reklamy, ani psaní bez diakritiky. Je to lenost.

magorvkleci

Já mám reklamy rád.
Ale podle mne je přes čáru do reklamy zatahovat náboženství.
Jakkoli náboženství samo o sobě dovedně používá reklamní triky.

paul1

Celkem se mi pozdává.

Ametyst

Pamatuji se na výbornou a vtipnou reklamu “ Bobika”. Dáma nechá v restauraci psíka pohlídat Číňanovi, a ten psíka uvaří a servíruje dámě. Ta reklama byla tak skvělá, že potom málokdo věděl, co propagovala.:-)) Jinak co se herců týká, ti jsou prodejní a ochotní dělat i reklamu na trabanta.

cappuccino

Magorvkleci: Ja to vidim tak, ze v tomhle pripade jde spis o toho andela, a ten k Vanocum patri.
Ale kazdy mame jiny pohled.

cappuccino

Elkone, nemusis odpovidat ani cist me prispevky bez diaktriky. Pracuji se zahranicnimi texty a nemam ceskou klavesnici.