hanka R+

Líbí se vám piersing ??

Nejlepší odpověď
BEAES

Na pěkném těle, třeba v pupíku jo, jinak ne.

Další odpovědi
Miroslavst

a tobě jo: http://t0.gsta­tic.com/images?q=tbn:69­5wFMhG8EuixM:/ur­l?source=imgres&ct=tbn&­q=http://imgsrv1­.ftipky.cz/ma­xipiersing.jpg&sa=X&e­i=sI3hTNfeN4aB­swaeqNzVCw&ved=0C­AUQ8wc&usg=AF­QjCNH_iXGTIWKVcxAB­XNC_Wf8ZFxBt2w&t=1

quentos

ne

(btw píše se s C, ne se S)

hanulka11

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­85&q=L%C3%ADb%C3%AD+se+v­%C3%A1m+piersin­g+&sa=Vyhledat#1386

už to tu bylo x krát

Martina S.

Mě se nejvíce líbí asi náušnice a ještě mám pupík. Nelíbí se mě v obočí, nose a jinde na hlavě. Kdysi jsem přemýšlela o bradavkách, ale asi by to bolelo a bylo by to pod tričkem moc vidět a stěžoval by si zaměstnavatel.

anonym

Třeba to je moderní, pěkné. Piersingováná postava, hezký obličej mě odradí právě tímto. Vypadá to jako závada nebo nějaký zákrok aby to drželo pohromadě. Jedna holka to taky chtěla a dala to do režie její kámošce, pak ten ksicht měla nějak nafialovělý, ten šroubek mezi nosem a ústy fakt nevypadal přitažlivě. Co na to říká vyvážený organismus? Ale vcelku to doporučuji. Mě to může být 1.

Mili @

Ani ne, hlavně u těch kteří už nevědí , kam s ním…!

Mousinek

Ano ale maximálně jeden nebo dva někde n těle

iceT

Zalezi na umisteni a na velikossti zvolene ozdoby,treba v obočí jeste ujde,ale neco velkeho v jazyku nebo v nose…nebo na prirozeni…au…
Osobne ho nemam a ani nechci,nemusim mit vsechno.Vsadila bych se ale,ze pokud bych si nejakou ozdobu nechala,tak skorosvagrova se bude opicit.