PondeliUtery

Líbí se Vám piercing v jazyku a pupíku?

Zdravím. Jaký je Váš názor na piercingy? Líbí, nebo odpuzuje?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Na žádné části těla se mi piercing nelíbí. Asi jsem už staršího data.

Další odpovědi
Kepler

Já už jsem sice taky za dobou expirace, ale na pupíku mi to připadá docela hezké, skoro jako by to tam patřilo. Asi proto, že se mi líbí taneční pobřišnice, ty to tam mívají. Ale všude jinde mi to připadá srandovní, někde až odporné. Zvláště když si představím, kde všude to blbky mívají (stydké pysky, bradavky). Ježiši, snad se nedočkáme doby, kdy si pánové budou navlékat snubní prstýnky na vercajk!

Baryonyx

Piercing se mi nelíbí na jakékoli části těla. Ani třeba tetování.

Malvína

Na každém to vypadá jinak. Jakožto člověk “trpící” omphalofobií pupík zhodnotit nedokážu 🙂 Jazyk je za mě tak 50/50, líbí se mi v nose – kroužek. Nemyslím ten á la býk, ale ze strany. V obočí se mi nelíbí. A taky je moc hezký tragus v uchu.

Kajoch

Nelíbí ani jedno.
Ale třeba taková kérka nad kostrčí dámy je možná docela dobré počteníčko…(si možná myslí dotyčná):)

Drap

určitě ne

quentos

Ne. Je to odporné.
„Líbí nebo odpuzuje?“ – Ano. (Chcete-li, abychom zvolili jednu z možností, jde o vylučovací poměr a před „nebo“ patří čárka.)

Kryšpín

Je to nádhera, ještě dredy a kvalitní tetování.

Magix.cz

Brrr, nelíbí :(

Butters_xD

Líbí, ale všeho s mírou.

vlajan1981

Piercing v jazyku se mi teda vůbec nelíbí, ale v pupíku to podle mě vypadá dobře. Pokud to je teda nějaký decentní piercing. Jedna kamarádka si právě jeden takový teď nechala udělat. Tuším, že je z chirurgické oceli a že ho sehnala tady https://www.sperky-marre.cz/piercing-s1635CZ Já osobně bych do toho nešla, ale na ní to podle mě vypadá velice dobře.

Zvidatel

Odpuzuje. Nelíbí se mi žádný piercing krom ušního na náušnice.