Butters_xD

Líbí se vám pes plemene akita inu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano. Ještě pořád je velmi podobný psovi.

Další odpovědi
aliendrone

No, nevím jak vypadá, ale to jméno… není to náhodou ten japonský digitální robopes (svého času velký hit)? Jestli jo, tak vzhledově nic moc, ale po nakopnutí z něj překrásně vylétavají baterky. ;) :D :D

Smutny777

Zvláštní pes.

Kelt

Osobně mi je to jedno. Jinak inu je japonsky pes.

Zuzka01

Ano, hlavně jako štěňátka jsou roztomilý :D

Malvína

Víceméně ano.

Drap

Líbí, jsou to psi, kteří vyžadují možná trochu více každodenního času, ale dobří společníci.

da ny

Mám v oblibě jiné rasy.
Ale je to méďa – pes, tak celkem ano.
🙂

Arne1

ano

Kepler

alien: že tě hanba nefackuje! Do robopsů se kope? Zvlášť když to jsou tví příbuzní? Nejspíš nefunguješ na baterky, ale na radioizotopový zdroj, jako Voyager.

aliendrone

Kepler>>> Děláš jak kdybych robočokla rozdupal nebo tak něco. V podstatě něžné nakopnutí vedoucí k částečném disassemblingu NENÍ TOTÉŽ! ;)

Navíc – tam, kde je jednou aliendrone už pro ostatní NENÍ místo, to snad chápeš. ;) :D :D