Líbí se vám PEKINGSKÝ PALÁCOVÝ PSÍK?

Jak se vám líbí rasa pekingský palácový psík?

Nejlepší odpověď
BENYTA

Znala jsem ho osobně,na procházkách jsme na něj čekali,pak vyčistit a vyčesat prach z ulice,očistit ven nasazené oči,také srst pod nimi,prostě,je na něm vidět,že byl vyšlechtěn na polštář,ne na túry,vhodný pro důchodce o holi,taky svérázný,tzn.pa­ličatý.Ale na pohled hezký,krásná bohatá srst,milý pohled – popisuji pejsky,co znám z výstav.

Další odpovědi
Marunka

ne nelíbí

mojitek

Ne.A krom toho cinska plemena maji dost sveraznou povahu

oskar

Ja jsem si pořidil psa na hlidani,ale jak se řika:Proti gustu žadnej dišputat.

anetadela1

Ne.

ReHu

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/oblibene-plemeno-psa

anonym

Ne-nelibi.

holčička

Mě se líbí.Malý drobný pěkný

Zuzik

Když je to ještě štěnátko je hezký ,ale pak se mi už nelíbí, má divný obličej

superanetka

mě se docela líbi