Libi se vam nova pisen Heja Heja od I.Bartosove?

nova pisen Heja Heja od I.Bartosove?

Nejlepší odpověď
pekynka

Poslechla jsem si jí též, může být hitem je melodická, v textu se asi odráží její momentální pocity, jen ať to zase není póza . Na fotkách jí to moc sluší, vypadá krásně a zdravě. Přeju jí hodně štěstí a ať se drží, má za sebou hodně životních pádů.

Další odpovědi
Jojka

Písničku jsem si pustila a tak nějak Ivetě tu její „radost“ nevěřím.

ten který je

Poslouchám jinou tvorbu,ale myslím si že se toho chytnou komerční rádia a stane se to hitem.

Cullinda

Děs běs..

aramah

Tak jsem si myslela že to bude větší bum,chystala se dost dlouho no nejsem expert čas ukáže. Držím ji palce.

fira

Teď jsem si to tedy pustil ale pro mne nic moc.Má lepší.

ReHu

Ještě jsem ji neslyšela.