Avatar uživatele
annas

Líbí se vám nábytek budoucnosti?

Podívejte se na nejnovější trendy v nábytku.

http://www.you­tube.com/watch?v=GRxvNhl­S4V4

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, anonym, Jahoda, vagra, aramah, pekynka, flodur, Bunnik, anonym, gagaga před 5030 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Tak me se to libi,ty drevene skladaci stoly jsou supr,usetri tolik mista,dobry!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
1popelka1

Když pominu design, barvy, materiál některých (nemusím moc lesk a sklo), tak mě se ty vychytávky moc líbí.
Nábytek nebyl příliš moderní, ani rustikální, navíc pro malý byt ideální a pokud bude za rozumnou cenu, proč ne?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Tak to se mi líbí,jediné co nechci je skleněný stolek.Ty palandy jsou dobře řešený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pekynka

Interiéry jsou zřejmě městské,nábytek opravdu vychytaný do malých prostor, ale jakoby studený, neosobní. Bydlíme rok na vsi, miluju to tady a i nábytek stylizuji do našeho prostředí, hodně dřeva, pohodlné a útulné sezení.Navíc už netrpíme nedostatkem místa. Tohle už pro mě není.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

Já s nábytkem jako takovým problém nemám. jsou místa, kam se hodí, ale k nám domu se teda nehodí 😁 . Bydlíme na vesnici a už samotný dům máme laděný v takovém venkovském stylu, takže jsme sháněli nějaký pěkný, industriální nábytek . Něco moderního by tu bylo jako pěst na oko.

Avatar uživatele
kristýnary

Mně se nábytek budoucnosti nelíbí. Přijde mi, že designéři a výrobci vymýšlí strašné věci a čím podivněji daná věc vypadá, tak tím lépe. Mně osobně se víc líbí rustikální styl a manželovi taky, takže jsme si tak zařídili náš dům. Samozřejmě nám tu nechybí ani rustikální dlažba, bez které by to nebylo ono. Sehnali jsme ji z https://www.kou­pelny-dlazba.cz/rus­tikalni-dlazba a máme tak interiér krásně sladěný.

před 1532 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek