samicek333

Líbí se vám irská hudba? Prý je nemoderní.

Nejlepší odpověď
quentos

Líbí se mi

no a, že je nemoderní? Poslouchám, co se mi líbí.
Přece nebudu poslouchat trapné, mozek vymývající tuc-tuc jenom proto, že to je „moderní“.

Další odpovědi
barnajka

Líbí se mi

Který pako (sprominutím) cpe do muziky trendy? Vždyť to je hloupost, hudba člověk může dělit leda tak na tu, co se mu líbí a tu, co se mu nelíbí. Ale moderní-nemoderní?! Ježkovy voči, kam jsme to dopracovali… Trendy jsou na prd, jsou dobrý leda tak pro lidi, co nemají vlastní rozum a vlastní vkus. Já třeba dvakrát nemusím dneska tak populární hip-hop, rap a r'n'b. Měla bych to snad poslouchat JENOM proto, že je to momentálně děsně in a cool…a „moderní“?! Kašlu! Si snad budu poslouchat, co se mi líbí, ne?! A je mi ze srdce fuk, jestli můj vkus bude někomu připadat nemoderní… Ono ta móda obecně je pojem děsně relativní a pomíjivý: jeden trend dneska frčí, zítra po něm ani pes neštěkne. Irská hudba nebyla vyloženě moderní nikdy – a jak se drží dodneška! Svoje fanoušky si najde vždycky, pro ně bude tento styl vždycky moderní a nr.1. Já sama mám irskou muziku ráda dost, i když cíleně ji až tak moc nesleduju. Irská a skotská muzika se globálně označuje za muziku keltskou – jestli máš keltskou hudbu ráda, zkus se někdy mrknout na kapely Flogging Molly, Dropkick Murphys, Young Dubliners, The Levellers a nebo Vintage wine. Ty Vintage wine bych obzvlášť vypíchla, protože nejenom že jsou úplně naprosto absolutně totálně maximálně skvělí…oni jsou navíc naši! Keltský folk-rock made in Praha, super! A pak že nejsme světoví ;)

Flogging Molly:
http://www.you­tube.com/watch?v=H8Zs1xf­xaq4
http://www.you­tube.com/watch?v=-Px1rfFz42I&fe­ature=related

The Levellers:
http://www.you­tube.com/watch?v=36gW-IPV0aA
http://www.you­tube.com/watch?v=AQ­poZK_TFOQ&fea­ture=related

Vintage wine:
http://www.vin­tagewine.cz/Vin­tage_Wine/Medi­a.html

led

Líbí se mi

Je to pekná hudba, má svoj prírodný rytmus. Ak si k tomu predstavíte zelenú krajinu s hravým vetrom, ktorý sa dievčatá snažia svojim podupávaním prehlušiť a utíšiť. Brehy omývané divými vlnami a nezdolných rybárov. Radosť i smútok prelínaný rýchlym tempom. Toto keď uvidíte v írskej hudbe a tancoch, začnete túto melódiu života mať radi.

hanulka11

Znám, ale neposlouchám

jak pro koho je nemoderní …každá hudba má své posluchače

Vlk-Gabriela

Líbí se mi

Irská hudba není vůbec nemoderní.

jendahun

Líbí se mi

Koupil jsem si CD a stáhl jsem si hudbu i z YouTube.Pěkná a líbí se mi.

rosinka

Líbí se mi

Je fakt úplně jedno, co je moderní, vždyť to znamená jenom to, přidat se k ostatním, nic víc.

GM

Líbí se mi

Natee

Líbí se mi

Meropa

Neznám ji