Dismas

Líbí se mi jedna holka z autobusu, nevíte někdo, jak se s ní seznámit?

Nejlepší odpověď
Agneta

Dej jí kartičku s tel. číslem, a připiš na ní: „nejsem sice gynekolog, ale můžu se na to podívat“ :DDD

Další odpovědi
gecco

Nebuď měkkej – a prostě jí to při příští ´spolujízdě´ řekni…
A když to nestihneš doříct, pozvi ji před cestou ´zpět´ na zmrzlinu nebo teplej grog – podle počasí…
😉

led

Požiadajte ju, nech si dá dole hidžáb, keď ste tak islámsky založený (viď vaše doterajšie otázky)
Možnosti zoznámiť sa je dosť, voľné sedadlo, nastupovanie a vystupovanie, pohľad do očí, úsmev, ale to snáď vás nemusím učiť, mladý muž.

gecco, nejaký si hrrr, hneď na zmzlinu v tomto počasí…

Drap

Jít za ní a představit se

sesednizkola

Kdyz za ni prijdes strizlivej, nespinavej a reknes ji Ahoj jsi moc hezka, bude z toho uplne hotova:)

anonym

Pozvi jí na zmzlinu,ale musí ti upadnout,na to jdou všechny.

Lamalam

Kašli na holky, řiď se mou radou v této otázce: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-normalni-onanovat-petkrat-za-den

Sáva

No první bych se na ni usmějte, když úsměv opětuje, tak další den se zase usmějte a pak se zeptejte kam jezdí, nebo kde pracuje /jestli to teda není studentka/ a pak už hodíte řeč, jeslti by nešla na kávu a když řekne jo, není co řešit,když řekne bohužel..... tak řeknete škoda a život jde dál.....(jo a když se neusměje, tak se jí nic neptejte :D :D )

gecco

Led – v tomto počasí bych ji pozvalna grog…
Námořnickej…
😉

led

zmrzol mi jazyk zo zmrzliny, preto som napísala „na zmzlinu“

anonym

warri…, ty jsi dostal po tlamě a vypadly ti zuby, že neumíš vyslovit ZMRZLINA ?!