Dismas

Je normální onanovat pětkrát za den?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Pokud tě příliš nebolí ruka, tak můžeš klidně i přidat.

Další odpovědi
Drap

Pro někoho zřejmě ano. Nelze přesněji odpovědět. Muselo by být definováno, co je normální.

anonym

U mladého ano a ti starší onanují, když jsou singl – rozvedení! Jeden se tady vyskytuje.

xxx3

ty sem ale nepíšeš jen pětkrát za den.

gecco

Pro některé (hyperaktivní) jedince je to malfunkcí – měli by onanovat častěji…
😉

bolak

Nesouvisí to nějak s předchozí otázkou?

Dismas

barbakan: Kdo?

gecco

Dismasi – Worijór tady ejakuluje poslední mozkové buňky skoro denně…
😉
Navíc mu zřejmě, díky frontální alopacii prostydla aji lebeňa – čím dál více upřesňuje vlastnosti svého naturelu – hňup, potenciální bezdomovec bez nároku na domovskou obec a pozitivní posudek; objektivní kretén (to není nadávka, ale psycho(patologická) kategorie…

anonym

gecco, 🙂