9-Michal-9

Líbí se mi dvě hoky, ale jakou si vybrat ?

Ahoj, je mi 13 a potřeboval bych pomoct. Ve třídě jsou dvě holky, jedna je moc hezká, ale prý se jí líbí nebo miluje jiného kluka (nejsem tím úplně jistý)+moc se spolu moc nebavíme a druhá je taky hezké teda ne tolik jak předchozí ale píšeme si na Skypu, docela si spolu povídáme i ve škole a dokonce mi napsala, že mě má ráda a že se jí dost líbím. A teď moje 2 otázky: 1, Jakou si vybrat ? 2, jak s ní začít když tak chodit+jak ji to říct ?
Byl bych moc rád za každou radu
Předem Děkuji

Nejlepší odpověď
Braník

Michale-no jasná volba ,vyber si tu co tě napsala,že tě má ráda,jiná volba není
moudrost zvítězí nad krásou,věř mi,řekni jí to suše…ahoj jsem nesmělý a chtěl bych s tebou chodit,,,,co ty na to?
Braník

Další odpovědi
anonym

Michale, jak tady čtu otázky podobného charakteru, tak si říkám, jak to, že lidstvo nevymřelo, když dříve nebyl internet. Proč vy mladí, řešíte otázku vztahů už v tak nízkém věku a zvlášť v době, kdy na chození se slečnami (a opačně slečny s chlapci) nejste evidentně připravení?
Všechno chce svůj čas. Kam spěcháš? Až to bude to pravé, tak se nebudeš muset ptát, jak slečně sdělit, že se Ti líbí a chceš se s ní vídat.
Co cítíš i to, co bys rád, jí řekni svými slovy a tak, jak to cítíš Ty sám.
No a pokud váháš mezi dvěma slečnami a nemůžeš se rozhodnout, tak si raději najdi třetí.

Lucaso

Jednou řekl jeden moc moudrý pán toto: „Láska ukazuje člověku cíl jeho života. Rozum ukazuje prostředky, jak jej uskutečnit.“ – zkus se toho držet. (A mj. byl to Tomáš Garrigue Masaryk)

iceT

Polož jim praktickou otázku… jestli umí vařit…to je dost podstaná věc,ale pravděpodobně je na takovou otázku dost brzy.ale to přijde.

..An_cuská-á--

Povídej si ve škole s oběma, která tě více zaujme tak se ji jednoduše zeptej jestli nezajde ven