Vašek123

Jak na holku, která se mi líbí a chtěl bych s ní chodit?

Já chodím první rok na střední a ona o dva roky níž (gympl). Vždy, když se potkáme, navážeme dlouhý oční kontakt, ale vůbec spolu nemluvíme, ani se neznáme, vůbec nic, akorát vždy se na sebe zadíváme :) myslíte, že ona taky něco ke mně cítí, jak s ní mám navázat kontakt, jak jí to říct?

Nejlepší odpověď
setapouch

Fajn je přečíst si ty tisíce odpovědí na stovky stejných otázek položených dříve.

Další odpovědi
iceT

Úplně stejně jako jsi otevřel pusu tady,tak běž za ní a otevři pusu a nezapomeň z ní vypustit tato slova: Ahoj, já jsem (tvoje jméno) a chtěl bych se tě zeptat,jestli bys se mnou nešla někam ven.
Tuhle větu můžeš klidně zkrátit,koukáním se na sebe se totiž ničeho nedosáhne.

anonym

První oční delší kontakt může opravdu něco znamenat.
Neboj se jí oslovit.Možná budeš překvapen.

gecco

Cítí?? – neblbni, to je hodně přehnané vyjádření…
😉
Ale pravděpodobně se o tebe zajímá – a to pro navázání známosti stačí.
Tak neváhej a navazuj..
😉

JájsemRaibek

Toto vždy zabere a je tvoje.
http://static8­.depositphotos­.com/1338574/828/i/950/d­epositphotos_8288912-Gold-Credit-Card.jpg

mosoj

To se ptáš na tom „správném“ místě. Zeptej se jí!

Reezo

Buďto jsi opravdu šereda, že se na tebe dívá, nebo ti vysílá jasný signál.
Nejlepší by bylo kdyby jsi se zachoval jako frajer ( protože chlap by měl udělat první krok ) a jít za ní. Řekl bych jí, že mi je přijemný když na sebe takhle koukáme a že ti je sympatická a jestli by se nechtěla poznat o něco víc. Popřípadě jí můžeš někam pozvat.