stryda

Doporučíte levný telefon s dobrým foťákem?

chci jenom fotit

Nejlepší odpověď
Edison

Tak foťák!!

Další odpovědi
Dochy

To nedává smysl. Rozmysli si co chceš.

  1. Pokus se formulovat otázku. To cos napsal není otázka, ale heslo.
  2. Pokud chceš fotit, kup si foťák. Levný telefon za 400 a levný foťák za 1500 Ti nejspíš poskytnou lepší službu než mobil s kvalitnějším mobil foťákem za 5000.

Mobily mají miniaturní kamerku s mizernou světelností a až na ty nejdražší bez možnosti optického zoomu. Navíc ergonomie používání… No vlastně neexistuje. Nic Ti nenahradí kvalitní ovládání mechanickými tlačítky jaké najdeš u běžného slušného foťáku.
Dokážu si představit jen velmi málo situací, kdy by na focení byl vhodnější mobil než foťák.

nyjono

Když chceš jenom fotit, proč chceš kupovat telefon???
Z logiky věci – levný telefon nebude mít extra dobrý foťák.

anonym

Xiaomi Mi A3 má excelentní foťák a nestojí moc něco pod 4tis https://m.heu­reka.cz/mobil­ni-telefony/xiaomi-mi-a3-4gb-64gb/