terry

Léto už je za námi. Užili jste si ho letně? Nebo spíše neužili či tak nějak normál?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/279035-letosni-leto-patri-k-nejteplejsim-za-vice-nez-200-let.html
Doplňuji:
MonkeyKing – jaký si to uděláš, … Však to znáš 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Léto ještě není zcela za námi, tak si ho ještě užívám.

Další odpovědi
anonym

Tohle léto, přes teplotní extrémy bylo pro mne občas trochu mrazivé.

Drap

Užívám si na plno každé léto, a nejen léto. Všechny roční období si dokáži užít, ať už je počasí jaké chce.

quentos

spíš tak ňák normál… furt na stejným místě, když nepočítám víkend v Ostravě na Colours a (vítězný) scrabblový turnaj v Třinci, kam jsem beztak jel jenom proto, že už mě to tady nebavilo ;{)> snad toho příští léto procestuju víc

manon

Léto to bylo a je extrémně teplé. Užila jsem si ho, užívám si seč to jde každé léto, abych nabrala sílu na zimu. Už teď je mi líto, že pomalu končí.

dudu

Ano zdá se, že léto končí., dnes jsme vypouštěli bazén a to je vždy docela smutná událost. Vždycky se nám s manželkou v duchu zobrazí průběh prázdnin a letos bylo obzvláště veselo, protože jsme opečovávali naše čtyři vnoučata. Byla to síla a bez mučení přiznávám, že jsem občas meditoval na téma „Horodes, to byl král“. Navíc jsme počátkem června pobývali v egypské Hurghádě. Také na zahradě se zadařilo. Urodilo se nám hojně jahod, malin, rybízu a okurek. Ještě dnes jsme paběrkovali na rajčatech a hrachu z druhého setí. Letošní léto budiž pochváleno.

baghira

Velmi letně, letošní léto bylo dobré (a i podzim se mi líbí)

MonkeyKing

Nuda v Čr

Asari

Léto nesnáším, takže jsem si ho nijak extrémně neužila 😉. Podzim je pro mě prostě ideální.

tom004

Léto je pro mne do 20°C. Všechno ostatní je nesnesitelné vedro. Střídání ročních období bych bral,jaro,pod­zim,jaro,....­....... Ale kvůli dětem bych „povolil“ sníh,který by napadl na Štědrý den a zmizel na Tři krále.

Damiana

Povedlo se a užila jsem si ho jaksepatří. Projeli jsme zase naši krásnou vlast a zavítali i Rakous i země galského kohouta. Zatím to vypadá, že by mohl být i hezký podzim (s dozvuky babího léta – to miluju). Chystáme se s mužem do plenéru malovat, příroda začíná hýřit barvami a udělat si v přírodě, po namalování obrazu ještě pohodový piknik s vínkem a dobrými sýry – to je paráda!
Ještě přání – když už to letos takhle vychází, tak ještě ty bílé Vánoce a budu spokojená…:-)

Kamionacka09

Naprosty souhlas s Tom004..,a leto sem si neuzila prave pro ty jeho horka,ono na cestach v rozpalenej kabine kamionu to neni nic hezkyho.

Sůwa

Za normálních okolností bych léto trávila na chalupě, ale dělali nám na domě fasádu, tak jsem různě přejížděla. Paradoxně mi tím připadalo léto mnohem delší než obvykle, ale já horko moc nemusím, tak se držím domácího chládku. Aspoň se ale nemusí topit 🙂.

manon

Chládek a studené pivo jsou na horkém létu to nejlepší :)