dudu

Letěli byste na místě dobře zaopatřených turistů na OH do Ria bez obav?

Islámský stát vyzývá své příznivce, aby otrávili nebo unesli sportovce a přítomné turisty pozabíjeli zbraněmi, které si údajně snadno opatří v tamějších slamech. Přistoupili byste, výměnou za možnost prožít jako turista zdarma vidinu nevšedních zážitků za riziko, které přes záruky pořadatelů v místě konání her nesporně existuje? Odsuzujete snad vrcholové sportovce, kteří se účasti na OH 2016 raději zřeknou?

Nejlepší odpověď
anonym

Ono, mít obavy můžeš mít i v místních Kotěhůlkách. Ty kurwy jsou snad všude!

Já odsuzuji ty, kteří znemožnili ruským sportovcům účinkovat na LOH a ti ostatní, co se jich zúčastní ať mají obavy, ale ne z islámu, ale Ziky.

Další odpovědi
Kepler

Kdybych měl možnost do Ria letět, tak ano a bez obav. Myslím, že to tam bude dobře hlídané. Když frantíci ochránili euro…OH by mi ale byly ukradené, zřejmě bych strávil většinu času na pláži Copacabana. Že tam nejedou Rusové je v pořádku, doping ve sportu nemá co dělat a na OH už vůbec ne.

hanny 2

Nejela bych tam ani zadarmo a sportovce,kteří se účasti zřeknou,neodsuzuji.

eruner

Ne.

anonym

Kepler, já vím, jsi proamerický, ale neodpustím si poznámku, proč všechny atlety z Ruska dali do jednoho pytle? A neříkej mi, že ti amíci a ostatní byli a budou čistí. Pokud ano, dám na v kostele oltář celý svůj důchod!

Kepler

Nedá se říci, že bych byl vyloženě proamerický, taky mají u mně nějaké vroubky. Spíš se dá říci, že jsem protiruský, a to velmi. Ti si to u mně posrali ze všech národů asi nejvíc. Co se týká dopingu, problém je v tom, Rusáci jej povýšili na státní politiku a to se sportem už nemá nic společného. Ve jménu své propagandy jsou ochotni udělat cokoliv, stejně tak jako to dělal Hitler. Že ostatní budou všichni čistí, to si nemyslím ani náhodou, ale to už je individuální přístup každého jednoho sportovce. A je dobře, že po hospodářských sankcích za anexi Krymu dostali další ťafku. Nikdo už nestojí o další imperialisty, ať už z Východu, nebo ze Západu.

anonym

Keplere, Keplere. Tak vidíš, Rusové jedou do Ria! Ty imperialisto! 😁

anonym

Píšeš dlouho, ale blbě!

Kepler

Ty zas krátce a taky blbě. To je ovšem větší kumšt 🙂

anonym

Ale mám pravdu. 😁