dynamic

Letecký provoz

Mohu se zeptat, jakou studium musí být vystudováno proto abych mohl řídit letecký provoz (na věži) ?

Odpovědi
arygnoc

akékoľvek najmenej stredoškolské vzdelanie, kurz v leteckej škole.

psychologickými testami prejde asi 3 – 7% uchádzačov.

Geesha

dost by mě to také zajímalo, protože si vybírám střední školu a chtěla bych nějakou s leteckým zaměřením, dělat pak někdy ty psycho testy tak neprojdu a ani to nemusim zkoušet, al snít budu dál :)

Reezo

Nejspíš nějaká dopravní škola? Jinak práce na věži je dost náročná a hlavně máš velkou zotpovědnost.

dynamic

Já jsem momentálně na gymplu, a chci po tom jít na ČVUT na obor letectví. Takže doufám že psycho testy projdu.

dynamic

A nevíte jaké by bylo vhodné povolání v letecké dopravě?

arygnoc

od pilota cez stewarda, mechanika až po hádzača kufrov cez upratovačky po riaditeľa aeroliniek akékoľvek.