Je lepší mít sedm dětí, nebo sedm milenek?

Původní otázka byla: Lepší je vlastnit 7 dětí nebo 7 milenek?

A to jsem špatně formuloval. Nechci je (kohokoliv) vlastnit, ale pouze se zamyslet, zdali by bylo lepsí MÍT 7 dětí nebo 7 milenek. Přemýšlet o tom z různých úhlů pohledu. Jistě by to zabralo spoustu času. :)) Já tohle u sebe neřeším, ale pouze mě to napadlo a zajímal by mě názor ostatních.

Nejlepší odpověď
yuko

7 dětí se sedmi milenkami, každé s jednou 🙂

Další odpovědi
da ny

Pokud budou milenky ekonomicky zajištěné a nebudou totéž očekávat od Vás,
7 dětí Vás může ekonomicky položit/zlikvi­dovat 😁

BlurryFace

Děti , se sedmi milenkama bych se bála, že se potksjí:-D

Psychotic

VLASTNIT? No, myslím, že sedm milenek. Za zotročení dětí si tě soud podá dvojnásob.

Edit: Tak když „mít“, tak to není ani tak otázka o tom, co je lepší, ale o tom, co by bylo míň vysilující. Hlasoval bych pro milenky, protože těch se můžeš kdykoli zbavit. U dětí to moc nejde 🙂