sepak

Láska ? Poraďte prosím 🙂

Jak mám oznámit holce kterou miluji že ji miluji nechtěl bych abych jí něco udělal nebo tak něco děkuji 🙂
Doplňuji:
Děkuji všem za výborné odpovědi 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

A nebylo by nejlepší řešení jen jí to říct ?

Další odpovědi
anonym

Napiš jí báseň. Tady máš tahák 🙂
http://basnicky-basne.peoplelo­vepeople.com/

Beer4Real

To co si tu napsal jí řekni do očí. Pokud to nedokážeš, tak se na to vykašli.

Reezo

No hlavně na ní nevyhrkni miluju těěěě 🙂 Nejdřív si tě bude muset všimnout, že existuješ a asi ztrávit nějaký čas s ní, aby jsi měl příležitost jí to říct. Pokud to na ní vyhrkneš, může to pobrat jakkoliv i negativně. Pozvat jí třeba na procházku na hezké místo, tam jí vezmeš za ruku a podle reakce, jestli ti jí nechá nebo ucukne můžeš dál stavět. Když ti nechá ruku, tak je to znamení, že se jí to líbí.

marci1

Otázky a odpovědi k tomuto tématu : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=%C5%99%C3%AD­ct%20holce%20%C5%BE­e%20ji%20milu­ji

anonym

No a jinak bych té slečně zkusila napsat čínsky a ještě zašifrovaný vzkaz.
Když jí nic nechceš udělat, tak co jí vlastně chceš udělat?

da ny

Záleží na tom, kolik je vám dvěma let..
Jak moc dobře se znáte (aby to pro ni nebyl nečekaný šok). Pokud je to pro ni nečekané či nechtěné, můžeš riskovat i výsměch. Pak platí, že jen pro jedno kvítí slunce nesvítí 😉