Denička 123

Mohu tuto holku považovat za kamarádku?

Dá se považovat za kamarádku holka která se po mne (když tak se omlouvam za chybu) ani neohledla kdyz mi spadla penezenka tudis jsem se zastavila a ona sla na pohodu dal poradte prosim

Nejlepší odpověď
Leviyah

Poněkud nešikovná otázka – To, jestli někoho považuješ za svého kamaráda, je především jenom na tvém vlastním uvážení. Každý od svých přátel „vyžaduje“ něco jiného. Někdo považuje za kamaráda každého, s kým si párkrát dobře popovídá, někdo nazývá přáteli jen několik málo lidí, se kterými se zná po dlouhou dobu a ví, co od nich čekat.

Jestli ti tedy vadilo, že to, že ti spadla peněženka, ignorovala a myslíš si, že to byl buď její úmysl, případně lenost, nikdo tě nenutí se s ní přátelit. Ale třeba prostě jen zrovna nedávala pozor, není to také možnost?

Zkrátka a dobře – pokud je ti ta holka jinak sympatická a nechová se k lidem ošklivě a stojíš o to se s ní přátelit, nepřikládej tomu takový význam. (A pokud tě to opravdu tak moc zasáhlo, vždycky je ta možnost si s ní o tom promluvit, ne?)

Další odpovědi
ivzez

Tobě se nikdy nestalo, že sis s někým během chůze povídala,
ale protože jsi musela dávat pozor i na okolí (např. dopravu),
přehlédla jsi v první chvíli, že se tvůj doprovod pozdržel?

Mně i mým přátelům, kamarádům či známým se to stává.
Kvůli tomu bys snad na kamarádku neměla zanevřít.