Bob2

Kytice jako dárek? Jak velká kytka je vhodná pro polovičku nebo rodinu aby neurazila?

Ahoj, chtěl bych pro přítelkyni vybrat „tu správnou“ kytku. Dá se koupit vyloženě narozeninová kytka? Je například 100 růží vhodné k narozeninám? Nebo jaké květiny kupujete vy svým ženám? Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
elkon

Přehnaná velikost kytice nemá smysl. Bohatě stačí kytice tří růží (já kupuji jedině rudé), s nějakým doplněním zeleně. Pokud ovšem ta žena má ráda růže. Nebo pak vybrat jinou květinu. Kytice však není dárek, ale pozornost.

Další odpovědi
Drap

I v každém květinářství ti rádi naváží narozeninovou kytici, podle přání a tvých finančních možností.

ahold

I když mám ráda květiny, tak bych sebevětší kytici nepovažovala za dárek. Dlouho nevydrží, tak oceňuji jakýkoli dárek s trvalejší připomínkou narozenin i dárce. A květinu jako milou samozřejmost.

nyjono

100 růží mi už připadá přemrštěné.
A vydrží stejně dlouho jako 50. Nebo 3.
Známý dává své, dnes snoubence, k výročí , současně to jsou i narozeniny 50 ks
Ale i dárek.
Osobně myslím, že jako dárek je lepší menší kytice ( i když ne úplně malinká 😊) + něco osobního a trvalého.

Myky

Ahoj, určitě bych květiny bral jako doplněk k dárkům a ne jako samotný dárek. Ale zase když koupíš větší kytku, tak můžeš ubrat o to na daru. 😉 z obchodu Florea jsou pěkné růže a mají tam aji těch 100ks.

Broukk

Jestli narozeninovou kytkou myslíš něco jako nar. set (kytka+krabička s přáním), tak to se dělá. Prohledej eshopy s kytkama, jistě tam něco takové najdeš. I těch 100 růží bych určitě nebrala jako urážlivé nebo nehodící se k narozeninám. Já od svého muže dostávám každý rok nějakou chudinku s květinářství 😁 ne že by mě to vadilo, ale takovej puket 100 růží by mi udělalo větší radost.

Funna

takovéto velekytice se dávají většinou ke kulatiná, kdy počet let je počtem růží..a garantuju ti, že kytku ze 100 notmálních, ne zakrslých růží ani neuneseš…na tohle se fakt vykašli…nádherná kytka se dá uvázat kombinací různých druhů květin a bude vypadat lépe, než těch 100 růží…jen je potřeba si najít kvalitní květinářství, kde to umí uvázat…inspirace, jak by měla kytka vypadat najdeš třeba zde: https://www.kve­tinyvs.cz/en/41-thank-you (není to reklama na konkrétní květinářství, jen ukázka toho, co se dá uvázat)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Bob2

Super, děkuji všem za reakce a rady, spoustu věcí jsem ani nevěděl. Ano eshop www.florea.cz znám, ale ani ten mne nenapadl. Takže díky díky

Broukk

Joo vlastně, o tom obchodu florea už jsem několikrát slyšela v rádiu. :D Tak to možná i manžel koupil tam. :D