Jsemtady

Kytara pro začátečníka – poraďte

Můžete poradit nějakou kytaru vhodnou pro začátečníka?

  • ideálně aby toho na tom šlo zahrát co nejvíc tj. cca univerzál nějakej
  • asi by konečnej efekt měli bejt táborové písně apod.

(Nějak je každá kytara dobrá na něco a jiná na něco jinýho.)
Mno cenově ideálně fakt levnex. Mno a koukal jsem i na elektrické, ale
to nevím jestli se vyplatí.
A když už se ptám, tak jsou i dva způsoby jak se to učit akordy a tp druhé, co je lepší? 🙂

Odpovědi
antimatiková

no nejlepší je akustika!!! mám ji doma a je fakt dobrá. docela levná a najdeš ji v obchodě z hudbou. elektrické se pro začátečníky rozhodně nevyplatí!