Weirdquestio

Kvůli čemu dochází k nechtěnému těhotenství?

Často v okolí slyším, že nějaký pár nečekaně čeká dítě. Proč k tomu dochází? Co je nejčastější důvod? Napadají mě tyto důvody:

  • prasklý kondom
  • styk bez ochrany, ale pár netrefí neplodné dny ženy
  • antikoncepční pilulky, které bere žena, nefungují

Co vás ještě napadá? Beru v potaz jen ty případy, kdy muž i žena spí spolu dobrovolně.

Odpovědi
Dochy

Sex. Nic jiného v tom není…
Užívat si s jistotou, že z toho „nic nebude“ mohou snad jen příslušníci některých menšinových skupin.

elkon

Popsal jsi to dobře.

Drap

Vše se musí alespoň trochu umět.

Kelt

Není rozdíl mezi spálenými koláči a těhotnou ženou – pozdě vytažené.

Reezo

Já jsem třeba četl, že nějaká holka v letech mezi 12–15 letech otěhotněla z hotelového bazénu. Když tam někdo vyštěkal boudu nějaký ženě a vyteklo to z ní, tak se to nějakým nedopatřením dostalo do té dívky.
Co je na tom pravdy nevím a spíš mi to přijde nereálné. Dost pravděpodobně ji někdo zneužil nebo něco podobného.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Reezo: Tomu se říká „urban legend“ a koluje to po světě minimálně 30 let, spíše déle. V moderní době bychom to označili za HOAX.