Kodetka

Mohu masturbovat, když mám kvasinky?

Mam asi zvlastni dotaz, ale mam kvasinky, lecim to tabletama a mastickou. Problem je v tom, ze uz mam hroznou chut na sex, muzu si to sama udelat alespon? Neuškodim si tim nejak?

Nejlepší odpověď
autacek

Když si potom umeješ ruce, tak se ti nemůže nic stát. Teda umýt by ses mohla i předtím a taky pozor, pokud používáš jako přírodní lubrikant sliny, tak ať to nechytneš do tváře.

Další odpovědi
zjentek

A otázka je kde?

Já mám kvasinku v nehtech. Jestli chceš, pomohu ti prstama na nohách… mně to už víc neublíží.

paul1

Asi ne, ale důležité je, aby mastičku a tabletky používal potom i partner/ka.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.