gloglogkocz

Kurzové vsázení dotaz

Dobrý den, chci si zalozit tipsport ucet abych mohl kurzove vsazet. No a musim tam dat presne moje jmeno a datum narozeni to vím. Potrebuju tam dat i obcanku? A kdyz tak udělám a dám tam všechny udaje (jmeno, narozeni) tak nemuzu z toho mit jakoby nejaky „problem“? Např. daně atd.
Předem děkuji za odpověď!

Odpovědi
Mravenec

Do milionu za rok se výhry z kurzů nedaní.

elkon

Jakoby i ve skutečnosti.

seraphico

Nepíšete jestli se Vám se jedná o sázení pouze na kamenných pobočkách nebo i přes internet. Pokud pouze na kamenných pobočkách, tak po Vás obsluha bude chtít Vaší občanku. Pokud i přes internet, tak ověření Vaší totožnosti může být provedeno dvěma způsoby. Prvním, opět kontrolou obsluhy pobočky a druhým, vkladem peněz na herní účet skrze platební kartu. Tady je důležité u které banky máte kartu, protože ne všechny banky umožňují ověření totožnosti u Tipsportu.

Co se týká daní, tak zatím jsou daně z čisté výhry za kalendářní rok od jednoho miliónu a daň je ve výši 15 %.
Návrh vlády mění výši čisté výhry z jednoho miliónu na padesát tisíc. Zda to tak opravdu bude je ve hvězdách.